Aktualności
  
INFORMACJA PASAŻERSKA
Aplikacje pomagające pasażerom komunikacji miejskiej
08.12.2017

Oprócz tradycyjnych rozkładów jazdy w formie papierowej umieszczonych na przystankach komunikacji miejskiej w Świebodzicach istnieje również mobilna aplikacja ułatwiająca pasażerom sprawdzenie rozkładu jazdy z żądanego przystanku "Komunikacja Miejska Świebodzice" .

Aplikacja "myBus" stworzona z myślą o użytkowniku transportu miejskiego oprócz tradycyjnego rozkładu jazdy posiada również informację gdzie w danej chwili znajduje się autobus, w jakiej odległości od żądanego przystanku się znajduje informację uzyskuje ze śledzenia pojazdu przez system GPS. Jest to wersja zwana on-line. Dzięki temu uzyskujemy znacznie dokładniejszą godzinę pojawienia się pojazdu na przystanku, uwzględniającą nieprzewidziane opóźnienia. Jest to obrazowanie aktualnego stanu komunikacji, a nie zaplanowanego w rozkładzie jazdy.

Aplikacja myBus online jest częścią Systemu Informacji Pasażerskiej (SIP) wchodzącego w skład oprogramowania MUNICOM.premium autorstwa firmy PZI TARAN. System ten, zainstalowany w wielu miastach w Polsce również w Świebodzicach.

Aplikacje można zainstalować na telefonie pobierając je z "sklep play"

 

 

 


 

   

     |  strona główna  |  do góry  |